Metoda wymrażania, bezpieczna dla zwierząt domowych

Metoda wymrażania, bezpieczna dla zwierząt domowych

Owady są często nieproszonymi gośćmi w naszych czterech ścianach. Przyzwyczailiśmy się już do obecności insektów, które wlatują lub wchodzą przez okno mieszkań i na ogół nie stanowią zbytniego zagrożenia. Niemniej, prawdziwym utrapieniem są często owady, których nie spodziewamy się wewnątrz. Jednym z właśnie takich gatunków insektów są pluskwy. Zazwyczaj nie wiadomo kiedy oraz skąd się wzięły, lecz pozbycie się ich, jest bardzo trudnym zadaniem. W większości przypadków nie obywa się bez pomocy specjalistów, gdyż problem z pluskwą polega na tym, iż są one trudne do wykrycia. Ponadto samica tego owada może składać jaja niemal wszędzie, także w szczelinach podłogi czy listw. Jedyną skuteczną metodą wydaje się być przeprowadzane przez fachowców wymrażanie Cryonite.

Wymrażanie pluskiew Cryonite – na czym polega?

Czynność ta polega na wykorzystaniu maszyny generującej suchy lód o temperaturze –78 stopni Celsjusza. W przeciwieństwie do metod chemicznych ten sposób zwalczania insektów uznawany jest za w pełni ekologiczny, gdyż stosuje się wyłącznie ciekły dwutlenek węgla. Nie muszą się więc jej obawiać osoby chore, będące w podeszłym wieku czy też alergicy. Najważniejszym atutem wymrażania Cryonite fakt, że czynność tę wystarczy wykonać tylko raz i nie trzeba jej powtarzać.

Metoda wymrażania jest w pełni bezpieczna dla zwierząt domowych

Dzięki rozprowadzeniu suchego lodu po powierzchni mieszkania przez specjalistów za jednym razem pozbędziesz się zarówno dorosłych pluskiew i larw, jak i jaj. Nie musisz specjalnie przygotowywać się do tego zabiegu. Wymrażanie może być przeprowadzane w obecności zwierząt domowych, a także ludzi. Nie musisz chować również jedzenia czy też produktów spożywczych. Dezynsekcja za pomocą suchego lodu jest bowiem bezpieczna zarówno dla zwierząt domowych, jak i pokarmów. Po przeprowadzeniu zabiegu nie pozostaje żaden ślad ani zapach, dlatego też nie ma konieczności wietrzenia wnętrza domu czy mieszkania. Ciekły dwutlenek węgla nie pozostawia również pozostałości na powierzchniach i nie trzeba poddawać ich czyszczeniu.