Wymrażanie pluskiew

Jeśli w Twoim domu zagnieździli się nieproszeni goście to polecamy najnowocześniejszą, i w dodatku w pełni ekologiczną metodę ich eliminacji. Zwalczanie pluskiew suchym lodem Cryonite pomaga niszczyć nie tylko dorosłe osobniki, ale przede wszystkim jaja. Polecana jest szczególnie w przypadku owadów, które nabyły odporność na insektycydy, czyli środki chemiczne powszechnie używane do usuwania pasożytów.

Ta innowacyjna metoda została opracowana przez amerykańskich uczonych. Wymrażanie pluskiew polega na wdmuchiwaniu specjalną lancą cząsteczek dwutlenku węgla w postaci tzw. suchego lodu o temperaturze ok. -78°C do miejsc, w których skryły się szkodniki. Jego warstwa pokrywa ścianki szczelin i w kontakcie z nimi zmienia się w gaz pobierany przez owady, w efekcie czego zostają one zamrożone. Dodatkową korzyścią tego typu zabiegu jest to, że używany preparat nie wnika w strukturę mebli, a więc nie grozi nam ich zniszczenie.

Zapomnij o domowych sposobach, wybierz wymrażanie pluskiew metodą Cryonite

Doskonale rozumiemy, że znalezienie śladów bytowania pluskiew w domu może w pierwszej chwili być wstydliwym doświadczeniem. Często w takich sytuacjach pojawiają się szok i niedowierzanie, a kolejną reakcją jest przeglądanie internetu w poszukiwaniu samodzielnych sposobów na pozbycie się problemu z insektami. Ze zdobytego wieloletniego doświadczenia wiemy jednak, że w większości przypadków żadne domowe środki nie wystarczą, gdyż pluskwy potrafią zagnieździć się nawet w najmniejszej szczelinie. Z tego też względu wymrażanie metodą Cryonite jawi się jako najskuteczniejsze rozwiązanie dostępne na rynku. Korzystając z zaawansowanej oraz opatentowanej technologii jesteśmy w stanie pozbyć się tych niechcianych owadów.

Wymrażanie pluskiew jest nieinwazyjne i nieszkodliwe

Masz problem z wymienionymi insektami, lecz Twoi bliscy z powodu choroby nie mogą opuścić domu lub mieszkania? Nie musisz się obawiać, że metoda Cryonite im zaszkodzi. Jest to bowiem rozwiązanie uważane za 100 % ekologiczne, gdyż nie wykorzystuje w swym działaniu żadnych substancji oraz środków chemicznych. Z tego też względu osoby chore, kobiety w ciąży, dzieci czy też zwierzęta nie muszą być wyprowadzane z pomieszczeń objętych wymrażaniem. Niezwykle ważnym aspektem w przypadku tego zabiegu jest fakt, że nie musisz specjalnie przygotowywać się do jego przeprowadzenia. Nie istnieje bowiem potrzeba chowania artykułów spożywczych, a także zabezpieczenia powierzchni mebli czy też innych cennych przedmiotów użytkowych.

Generowany suchy lód o temperaturze –78 stopni Celsjusza nie wchodzi w ingerencję z pokarmem, a także nie powoduje żadnych zniszczeń. Wszystkie powierzchnie pozostają suche i nie wymagają dodatkowego czyszczenia. Nie występuje również konieczność wietrzenia pomieszczeń, gdyż po przeprowadzonym zabiegu nie występują żadne ślady zapachowe. Najważniejszą informacją dla Ciebie jednak jest to, że wymrażanie pluskiew metodą Cryonite jest usługą jednorazową, co świadczy o jej skuteczności. Dodatkowo obejmujemy ją 6-miesięczną gwarancją dla Twojego komfortu.

Dlaczego warto wybrać tą metodę eliminacji szkodników?

  • Wymrażaniem termicznym jesteśmy w stanie natychmiast usunąć zarówno żywe insekty, jak i ich jaja;
  • Nie musisz opuszczać swojego mieszkania/ domu;
  • Zabieg jest bezpieczny dla dzieci, kobiet w ciąży, osób chorych i zwierząt;
  • W większości przypadków nie ma konieczności wyrzucania mebli;
  • Jedyna metoda jest w pełni ekologiczna;
  • Dezynsekcja pluskiew BEZ CHEMII!

Firma ERPOL przeprowadzi profesjonalne odpluskwianie i zajmie się eliminacją wszelkiego rodzaju szkodników domowych. Choć nasza centrala znajduje się w Warszawie, to możemy przeprowadzić zabiegi usuwania insektów na terenie całej Polski.