Wymrażanie pluskiew

Jeśli w Twoim domu zagnieździli się nieproszeni goście to polecamy najnowocześniejszą, i w dodatku w pełni ekologiczną metodę ich eliminacji. Zwalczanie pluskiew suchym lodem Cryonite pomaga niszczyć nie tylko dorosłe osobniki, ale przede wszystkim jaja. Polecana jest szczególnie w przypadku owadów, które nabyły odporność na insektycydy, czyli środki chemiczne powszechnie używane do usuwania pasożytów.

Ta innowacyjna metoda została opracowana przez amerykańskich uczonych. Wymrażanie pluskiew polega na wdmuchiwaniu specjalną lancą cząsteczek dwutlenku węgla w postaci tzw. suchego lodu o temperaturze ok. -78°C do miejsc, w których skryły się szkodniki. Jego warstwa pokrywa ścianki szczelin i w kontakcie z nimi zmienia się w gaz pobierany przez owady, w efekcie czego zostają one zamrożone. Dodatkową korzyścią tego typu zabiegu jest to, że używany preparat nie wnika w strukturę mebli, a więc nie grozi nam ich zniszczenie.

Dlaczego warto wybrać tą metodę eliminacji szkodników?

  • Wymrażaniem termicznym jesteśmy w stanie natychmiast usunąć zarówno żywe insekty, jak i ich jaja;
  • Nie musisz opuszczać swojego mieszkania/ domu;
  • Zabieg jest bezpieczny dla dzieci, kobiet w ciąży, osób chorych i zwierząt;
  • W większości przypadków nie ma konieczności wyrzucania mebli;
  • Jedyna metoda jest w pełni ekologiczna;
  • Dezynsekcja pluskiew BEZ CHEMII!

Firma ERPOL przeprowadzi profesjonalne odpluskwianie i zajmie się eliminacją wszelkiego rodzaju szkodników domowych. Choć nasza centrala znajduje się w Warszawie, to możemy przeprowadzić zabiegi usuwania insektów na terenie całej Polski.