Co odstrasza pluskwy? Domowy sposób zabije je wszystkie

Co odstrasza pluskwy? Domowy sposób zabije je wszystkie

Jak wygląda pluskwa?

Ludzie często myślą, że ślady po ugryzieniu to jakaś alergia, ugryzienie komara lub pająka. Sami lekarze często mylą ślady po pluskwach z alergią lub ukąszeniem owada zapominając, że winna może być pluskwa domowa.

Te małe szkodniki wielkością i kształtem przypominają pestkę jabłka. Mają około 5 – 7 mm długości i nie posiadają skrzydeł. Wygłodniałe osobniki mogą być w kolorze blado – żółtym, lecz po ugryzieniu zmieniają swoją barwę na ciemno – brązową. Zgnieciony owad wydziela nieprzyjemny zapach.

Ze względu na swój niewielki i lekko spłaszczony kształt ciała, pluskwa może przemieścić się między pęknięciami i szczelinami. Pluskwy uwielbiają małe kryjówki: drewno, papier oraz tkaniny. Jeśli zamieszasz szukać pluskiew w swoim domu warto więc poszukać w zagięciach łóżka lub foteli. Sprawdź także firanki, osłonki gniazdek elektrycznych.
W poszukiwaniu pluskiew domowych warto zawsze sprawdzić obecność owadów w książkach, za tapetą, w ubraniach, za listwami podłogowymi, w ramach obrazów – są to najczęstsze miejsca występowania.

Pluskwy składają jaja w materacach i obiciach naszych mebli. Nie muszą pić naszej krwi codziennie, więc często atakują co 2-4 dni. Wiele osób bagatelizuje ślady na ciele i pozwala im mnożyć się. W takich sytuacjach pozbycie się robactwa będzie wymagało wymiany mebli, a nawet remontu.

Jak skutecznie pozbyć się pluskiew?

  • Wszelkie rzeczy materiałowe takie jak odzież, pościel pierz w wysokiej temperaturze.
  • Krok drugi: ziemia okrzemkowa Bed Bug Killer

Bed bug killer zabija oraz odstrasza pluskwy. Umieść ją w nogach mebli, szczelinach ścian, szafach, dookoła okien oraz wszędzie gdzie mogłyby się chować robaki.

Rozpylaj ziemię Bed Bug Killer pod nogami mebli.

Krok trzeci: zostaw ziemię Bed Bug Killer na ok. 7 dni, następnie posprzątaj ją odkurzaczem.

Ziemię Bed Bug Killer zostaw tak długo jak możesz. Im dłużej będzie działać, tym większa szansa, że raz na zawsze pozbędziesz się robactwa!

Nie tylko ziemia okrzemkowa Bed Bug Killer. Możesz użyć również aerozolu

Technologia wciąż się rozwija, dzięki czemu Bed Bug Killer jest dostępny nie tylko pod postacią ziemi okrzemkowej. Obecnie preparat ten można otrzymać w innej formie, a mianowicie w formie aerozolu. Jest to innowacyjny nanotechnologiczny środek o działaniu owadobójczym przeznaczony do stosowania w celu zwalczenia lub odstraszenia biegających insektów. Wykazuje niezwykle silne działanie kontaktowe i pokarmowe. Za jego pomocą można wyeliminować nie tylko pluskwy domowe, ale też inne owady w postaci rybików, mrówek czy też prusaków.

Bed Bug Killer – właściwości

Opisywany preparat charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dużą skutecznością ze względu na wykorzystanie podczas jego tworzenia innowacyjnej nanotechnologii. Ponadto warto wspomnieć, że środek wykazuje się przedłużonym działaniem owadobójczym oraz biobójczym. Forma preparatu w postaci aerozolu powoduje, że Bed Bug Killer jest łatwy do użytkowania.

Gdzie można zastosować Bed Bug Killer?

Środek przeznaczony jest do stosowania w mieszkaniach czy też domach jedno- lub wielorodzinnych. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z niego w budynkach przemysłowych m.in. magazynach, zakładach przetwórstwa spożywczego lub obiektach i placówkach handlowych. Bed Bug Killer można również użytkować w pomieszczeniach gospodarczych, biurowych, hotelach, a także w miejscach użyteczności publicznej.

Jak korzystać z Bed Bug Killer w aerozolu?

Przed zastosowaniem preparatu należy nim w pierwszej kolejności wstrząsnąć. Następnie powinno rozpylać się środek w miejscach przebywania lub przechodzenia insektów z odległości około 20-30 centymetrów ze względów bezpieczeństwa. W celu wyeliminowania pluskiew domowych warto opryskać Bed Bug Killerem w szczególności zacienione kąty pomieszczeń, miejsca wokół listew podłogowych czy też kratek wentylacyjnych i ściekowych. Po rozpyleniu preparatu działanie owadobójcze i biobójcze uzyskuje się w przeciągu od jednej do czterech godzin.