Dezynsekcja Warszawa. Jaki zabieg wybrać?

Dezynsekcja Warszawa. Jaki zabieg wybrać?

Owady takie jak pluskwy, karaluchy, pchły, mole czy mrówki, mogą pojawić się wszędzie – np. w domu, hotelu, restauracji, biurze czy w budynku użyteczności publicznej. Co zrobić, by pozbyć się dokuczliwych owadów? Najszybszym i pewnym rozwiązaniem będzie przeprowadzenie profesjonalnej dezynsekcji. Ile kosztuje zabieg dezynsekcji? W jakim czasie znikną niechciane owady?

Na czym polega zabieg dezynsekcji?

Dezynsekcja polega na usuwaniu szkodliwych owadów, metody zabiegów dobierane są w zależności od tego z jakim owadem mamy do czynienia. Nasi doświadczeni specjaliści z Wymrazaniepluskiew.pl zwalczanie owady przede wszystkim przy użyciu zabiegów bezpiecznych i ekologicznych – przy użyciu CRYONITE. Możliwe są również zabiegi z użyciem środków chemicznych:

  1. Dezynsekcja opryskowa – rozpylanie substancji owadobójczej za pomocą specjalnych opryskiwaczy ciśnieniowych,
  2. Dezynsekcja żelowa – zazwyczaj stosowana przy zwalczaniu karaczanów bądź mrówek. Polega na aplikowaniu małych kropli preparatu w formie żelu w miejscach występowania szkodników.
  3. Dezynsekcja metodą zamgławniania ULV – stosowana wewnątrz pomieszczeń, rozpylanie substancji chemicznej drobną mgiełką która dociera do najmniejszych szczelin podczas zabiegu.

Jaki jest koszt profesjonalnej dezynsekcji?

Cennik dezynsekcji uzależniony jest od powierzchni obiektu, metody dezynsekcji oraz rodzaju zwalczanego szkodnika. Aby wycenić zabieg należy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

Wymrazaniepluskiew.pl – dezynsekcja na terenie Warszawy i innych miast w całej Polsce.

Oferujemy skuteczną dezynsekcję wyłącznie atestowanymi preparatami w Warszawie i okolicach. Gwarantujemy bezpieczeństwo i niezawodność.

Czy dezynsekcja jest jednorazowym zabiegiem?

Wszystko zależy od tego z jakim szkodnikiem mamy do czynienia. W zależności od rodzaju i populacji owadów, dezynsekcja w Warszawie może być usługą jednorazową lub kilkakrotnie powtarzanym zabiegiem.

Zawsze wystawiamy protokół sanitarny oraz pisemną gwarancję.

Czy po dezynsekcji zostanie nieprzyjemny zapach?

Do wykonania zabiegów zawsze stosujemy preparaty posiadające aktualne pozwolenia M.Z, zapach po dezynsekcji może utrzymywać się zazwyczaj kilka godzin, do wywietrzenia pomieszczenia. W zależności od użytego środka, populacji owadów oraz metody dezynsekcji zalecenia po zabiegu mogą być różne – dlatego należy zawsze przestrzegać zaleceń bezpieczeństwa przekazanych przez technika DDD.